СТИЖЕ ЛЕДЕНА ОЛУЈА: Упозорење у САД - највеће снежне падавине у последњих 10 година
СЕКТОР за праћење олуја Националног метеоролошког центра САД издао је упозорење 3. нивоа од пет постојећих, за ледену олују која стиже у Америку.
Depositphotos
Американци се масовно припремају за долазак великог олујног система који ће, како се прогнозира, донети највеће снежне падавине у последњих 10 година.
У државама Вајоминг и Небраска издато је упозорење на ледену олују која ће најпре захватити западне делове САД, а потом ће се споро премештати преко централних делова Америке ка источној обали, преноси Си-ен-ен.
Невреме праћено ниским температурама донеће ледене кише и снег, који ће у неким деловима Америке формирати снежни покривач дебљине преко 60 центиметара.
- Према тренутним прогнозама, можемо да очекујемо снежне падавине историјских размера - саопштено је из Националног метеоролошког центра у Вајомингу.
У извештају АП се наводи да је на међународном аеродрому у Денверу, држава Колорадо, отказано више од 2.000 летова, а у прогнозама се најављује да би у подножју планинског појаса Фронт Рејнџ могло да напада и више од 70 центиметара снега.
Секретаријат за саобраћај државе Колорадо најавио је могуће затварање главних саобраћајница и апеловао на становништво да не креће на путовања уколико није неопходно.
Препоручујемо
АМЕРИКА НЕ ПАМТИ ОВАКВУ ЗИМУ: Најмање 21 жртва, милиони без струје (ФОТО/ВИДЕО)
17. 02. 2021. у 08:26
КОЛАПС У САД: Стотине људи у колонама, а разлог је права катастрофа! (ВИДЕО)
18. 02. 2021. у 19:26
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (1)