СЛУЧАЈ КОЈИ ЈЕ ПОТРЕСАО ФРАНЦУСКУ: Више од 2.000 људи одало почаст девојчици која је пребијена и бачена у Сену (ВИДЕО)

Танјуг

14. 03. 2021. у 19:40

ВИШЕ од 2.000 људи марширало је у париском предграђу Аржентеј како би одали почаст девојчици која је пронађена мртва у реци Сени, у случају који је шокирао Француску.

СЛУЧАЈ КОЈИ ЈЕ ПОТРЕСАО ФРАНЦУСКУ: Више од 2.000 људи одало почаст девојчици која је пребијена и бачена у Сену (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен/Јутјуб

Тужиоци су у среду саопштили да је двоје француских тинејџера под истрагом због убиства након што је полиција пронашла тело девојчице у Сени, јавља Реутерс.

Они су навели да су тинејџери, дечак и девојчица, обоје стари 15 година, срели 14-годишњу девојчицу коју су познавали, у Аржентеју.

Дечак је пребио девојчицу и потом заједно са својом другарицом бацио у реку.

Француски медији известили су да су жртву малтретирали у школи и да су њене наге слике хаковане и кружиле друштвеним мрежама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)