ИЗБЕГАО СМРТ ЗА ДЛАКУ: Камион без возача кренуо у рикверц
МУШАРАЦ у Русији избегао је сигурну смрт захваљујући колеги који га је виспреном реакцијом склонио из пријавнице коју је "одбегли" камион сравнио са земљом.

Фото: принтскрин Јутјуб
Како преноси портал "Лифе.ру", до инцидента је дошло у московском региону Климовске, када је камион, у коме није било возача, одједном кренуо у рикверц и упутио се директно ка пријавници у којој је био човек.
Радник паркинга увидео је да за воланом камиона нема никога, те је брзо отрчао до просторије и одатле извукао мушкарца.
Тренутак после тога, терентно возило забило се у тај објекат и сравнило пријавницу са земљом.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо

СТРАВИЧАН УДЕС АУТОМОБИЛА И КАМИОНА: Двоје деце и троје одраслих погинуло у судару
14. 03. 2021. у 20:15 >> 20:26

ПРЕГАЗИО ЖЕНУ НА БИЦИКЛУ: Ухапшен осумњичени за саобраћајку у Сомбору
14. 03. 2021. у 00:47

ОН ЈЕ САЧУВАО РУСКИ “НУКЛЕАРНИ ШТИТ”: Контраобавештајац који је ловио агенте ЦИА и БНД
14. 03. 2021. у 18:49

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)