СУМОРНА ПРОГНОЗА БРИТАНСКЕ ЕПИДЕМИОЛОШКИЊЕ: Маске и дистанца би могли да потрају још неколико година
НОШЕЊЕ заштитних маски за лице и држање дистанце могло би потрајати још неколико година док се не вратимо у нормалу, предвидела је водећа британска епидемиолошкиња Мери Ремзи.
Фото: ЕПА
Ремзи је рекла да би основне мере могле бити на снази док друге земље успешно не спроведу вакцинацију, преноси Би-Би-Си.
Додал је и да повратак великих догађаја са публиком захтева пажљиво праћење и јасна упутства о томе како да остане безбедан.
Према њеним речима, многи су прихватили ограничења попут покривања лица на местима где је гужва и држања дистанце, а економија и даље функционише.
"Људи су се навикли на та ограничења нижег нивоа и људи могу да живе са њима, а економија и даље може да настави са тим мање строгим ограничењима", рекла је Ремзи.
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)