ЗАКЉУЧАВАЊЕ ОСТАЈЕ НА СНАЗИ: У Мађарској пораст новооболелих, Орбан најавио и вакцинацију трудница!
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је данас да у Мађарској још нема услова за ублажавање мере закључавања због пораста новооболелих од корона вируса.
Фото: ЕПА
Он је најавио да ће ускоро здравствени радници почети да вакцинишу и труднице вакцинама компаније Фајзер/Бионтек и Модерна, преноси Ројтерс.
Према његовим речима, влада намерава и да смањи дозвољени број купаца у продавницама, од викенда, али да ће вероватно увести дуже радно време продавница.
Препоручујемо
САДА ЈЕ И ЗВАНИЧНО КРАЈ: Орбанова одлука која је уздрмала политичку сцену Европе (ФОТО)
18. 03. 2021. у 18:29
БОСАНСКИМ "СПЕЦИЈАЛЦИМА" СЕ СМЕЈЕ ЦЕО СВЕТ: Избачени са такмичења, а криви им Срби и Додик (ФОТО/ВИДЕО)
СНИМАК специјалаца из Федерације БиХ на такмичењу СWАТ Цхалленге у Уједињеним Арапским Емиратима постао је потпуни хит на друштвеним мрежама.
12. 02. 2026. у 14:42
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)