ЏОНСОН УПОЗОРАВА: Не знамо колико је чврста одбрана од новог таласа
БРИТАНИЈА још не зна колико ће јака бити њена одбрана од будућих таласа корона вируса упркос успеху спровођења вакцинације, изјавио је данас британски премијер Борис Џонсон.

Фото: Танјуг/АП
- Спровођење вакцинације је било веома импресивно захваљујући свима који имају удела у томе, али оно што ми не знамо је колико су тачно сада наша утврђења, колико је чврста одбрана против другог таласа - упозорио је Џонсон на конференцији за новинаре, пренео је Ројтерс.
Британски премијер је рекао да се нада да у Енглеској неће морати да буде уведена још једна блокада под условом да јавност буде поштовала правила и ако вакцине против корона вируса и даље буду ефикасне.
- Надам се, тренутно не видим ништа у подацима што би довело до одступања од мапе пута, али морамо да останемо понизни пред природом и морамо да будемо спремни да учинимо све што је потребно да заштитимо британску јавност - навео је Џонсон.
Препоручујемо

ИМУНИЗАЦИЈА ТЕЧЕ ОДЛИЧНО: Половина одраслих у Британији примила једну дозу вакцине
20. 03. 2021. у 14:47

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

УМРО ОД ГЛАДИ? Званични узрок Хекманове смрти - откривен два месеца после трагичних вести
ЗВАНИЧНИ узрок смрти Џина Хекмана откривен је – два месеца после његове смрти. Џин је преминуо у 95. години живота у својој вили у Санта Феу, у савезној држави Нови Мексико, а пронађен је 26. фебруара заједно са својом супругом Бетси Аракава, која је имала само 65 година.
28. 04. 2025. у 07:28
Коментари (0)