БАЈДЕН БИРА ДРУГАЧИЈИ ПРИСТУП: Не намерава да се састане с Кимом
АМЕРИЧКИ председник Џозеф Бајден не намерава да се састане са севернокорејским лидером Ким Џонг Уном, саопштила је јуче Бела кућа.
Фото: Принтскрин
На питање да ли ће Бајденов дипломатски приступ Северној Кореји подразумевати да он седне да разговара са Кимом, као што је то учинио бивши председник САД Доналд Трамп, портпаролка Беле Куће Џен Псаки рекла је да мисли да ће Бајденов приступ бити другачији и да он то не намерава да уради.
Северна Кореја је прошле недеље лансирала нови тип тактичких балистичких ракета средњег домета, што је навело Вашингтон да затражи састанак одбора за санкције Савета безбедности Уједињених нација, који је потом критиковао извођење оваквог тестирања ракета.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)