РЕКОРДАН БРОЈ ОБОЛЕИЛХ: У Турској регистровано више од 39.000 нових случајева короне
ТУРСКА је данас забележила рекордан број оболелих од корона вируса од почетка пандемије - 39.302 на око 240.000 урађених тестова, показали су подаци министарства здравља.
Фото: Танјуг/АП
Влада је ублажила мере раније у току месеца, али је број оболелих порастао, пренео је Ројтерс.
У понедељак је председник Реџеп Тајип Ердоган саопштио да се мере пооштравају, укључујући и локдауне за викенд током Рамадана, који почиње за две недеље.
Министарство здравља је саопштило да су данас преминуле 152 особе, а број жртава ковида од почетка пандемије је 31.537.
Препоручујемо
ЕРДОГАН ПОТПУНО ЗАТВАРА ТУРСКУ: Пооштравање мера у земљи због скока броја заражених
29. 03. 2021. у 20:24
У КИКИНДИ ДНЕВНО И 50 НОВОЗАРАЖЕНИХ КОРОНОМ: Епидемијска ситуација и даље ванредна
31. 03. 2021. у 16:20
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)