ПОРЕКЛО КОРОНЕ ЈОШ УВЕК НИЈЕ УТВРЂЕНО: Стручњаци СЗО нису утврдили све детаље, чекају се накнадне процене
СТРУЧЊАЦИ који испитују порекло корона вируса који је први пут идентификован у Кини допуниће почетни извештај објављен ове недеље, али детаљи још нису утврђени, изјавио је генерални директор Светске здравствене организације Тедрос Адханом Гебрејезус на конференцији за новинаре.
Фото АП
- Уследиће накнадне процене, то је оно што очекујемо - рекао је он на интернет брифингу, преноси Ројтерс.
Неки подаци су били ускраћени истражитељима који су путовали у Кину како би истражили порекло епидемије, рекао је Тедрос у уторак када је извештај објављен.
Препоручујемо
КИНА ОДГОВОРИЛА НА ОПТУЖБЕ АМЕРИКЕ: Када ће Форт Детрик отворити врата стручњацима?
31. 03. 2021. у 16:38
АМЕРИКА СКЕПТИЧНА ПО ПИТАЊУ ИЗВЕШТАЈА СЗО: " Утврдићемо да ли је истрага била независна и технички исправна"
29. 03. 2021. у 21:24 >> 21:25
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)