УХАПШЕН ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ЈЕДНОГ ОД НАЈБОГАТИЈИХ БРИТАНЦА: Сер Ричард Сатон и супруга избодени у кући
ЈЕДАН од најбогатијих Британаца, сер Ричард Лексингтон Сатон, пронађен је мртав у свом дому у округу Дорсет са више убодних рана на телу.

Фото: Принтскрин
Британски медији извештавају да је његова супруга тешко повређена и да је пребачена у бристолску болницу.
Сатон (83) је убијен у кући на имању вредном око 2,5 милиона евра, а његово богатство је процењено на око 335 милиона евра.
Према наводима „Индепендента“, полиција је ухапсила осумњиченог којег је Сатон познавао.
Полиција је објавила да је нападач користио нож.
Сатон је био познат као власник неких од најексклузивнијих хотела у Лондону, а поседовао је и више кућа и фарми. Већину времена проводио је у свом дому на западу Енглеске.
На листи 1.000 најбогатијих људи или породица у Великој Британији „Сандеј тајмса“, Сатон се налази на 435. месту.
Мотив убиства за сада није познат.
rs.sputniknews.com
Препоручујемо

ШАКИЋ НЕГИРАО ДА ЈЕ УБИО ЋУЛУМА: Ликвидација у Драгочају добија судски епилог
09. 04. 2021. у 15:30

НОВИНАР БРУТАЛНО ЛИКВИДИРАН ИСПРЕД СВОЈЕ КУЋЕ: Стравично убиство потресло Грчку, нападачи у бекству
09. 04. 2021. у 15:20 >> 15:30

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

ПРЕГЛАСНИ ДОК ВОДЕ ЉУБАВ Комшије Миме Караџића хтеле да сазову савет: "Виђамо Миму, старог вука, како да не"
ГЛУМАЦ Мима Караџић ужива већ неко време са четири деценије млађом Наташом Станић.
08. 04. 2025. у 12:13
Коментари (1)