МЕГАН МАРКЛ НЕЋЕ ДОЋИ НА САХРАНУ ПРИНЦА ФИЛИПА: Огласила се Харијева супруга, ево шта је разлог те одлуке

Новости онлине

14. 04. 2021. у 07:34

АМЕРИЧКА глумица Меган Маркл, супруга британског принца Харија, изјавила је да неће ићи на сахрану принца Филипа, супруга краљице Елизабете Друге и деде њеног супруга, како не би била у центру пажње тог дана.

МЕГАН МАРКЛ НЕЋЕ ДОЋИ НА САХРАНУ ПРИНЦА ФИЛИПА: Огласила се Харијева супруга, ево шта је разлог те одлуке

Фото: Принтскрин

Меган се пријатељима поверила да је обожавала принца Филипа и да му се дивила. Како преноси Дејли мејл, Меган верује да је одлазак деди на сахрану прилика да се Хари помири с породицом, пре свих с оцем, принцом Чарлсом, и братом принцом Вилијамом.  Уз то, она је у другом стању и доктор јој је саветовао да је боље да не путује авионом.

Многи верују да је Меган главни кривац и да је наговорила Харија да напусти породицу и пресели се прво у Канаду, па у Калифорнију.

Пар има сина Арчија и очекује друго дете. У недавном интервјуу водитељки Опри Винфри пар је открио да је имао проблема са расизмом на двору. Мајка Меган Маркл је Афроамериканка, а отац је бели Американац.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ НАС ЈЕ ТРАМП ПРЕВАРИО? Немачки медији брује, шок у Берлину због слања америчких система патриот Украјини

"ДА ЛИ НАС ЈЕ ТРАМП ПРЕВАРИО?" Немачки медији брује, шок у Берлину због слања америчких система "патриот" Украјини

ТО ЈЕ била велика нада у заштити од Путинових ракета: у понедељак је председник САД Доналд Трамп најавио да ће Украјини бити испоручено оружје, али да ће Европљани морати све да плате. Сада се испоставља да Немачка неће само финансирати, већ ће морати и сама да испоручи сопствену противваздушну одбрану, иако је већ сада у дефициту, пише немачки Билд.

19. 07. 2025. у 10:22

СКАНДАЛ ТРЕСЕ НЕМАЧКУ: Погледајте колико је Аналена Бербок потрошила на шминку за само три месеца

СКАНДАЛ ТРЕСЕ НЕМАЧКУ: Погледајте колико је Аналена Бербок потрошила на шминку за само три месеца

КАБИНЕТ бившег немачког канцелара Олафа Шолца издвојио је скоро 590.000 евра из јавних средстава за шминкање и уређивање изгледа државних функционера у периоду од 2022. до марта 2025. године, пише Билд позивајући се на податке немачке владе.

19. 07. 2025. у 11:16

Коментари (0)

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО ЗАШТО СУ УБИЛИ ЛИК ДАРЕ ИЗ ЖИКИНЕ ДИНАСТИЈЕ: Главни разлог је био професор са Харварда