НАСТАВЉА СЕ ПРОГОН ТРАМПОВИХ САРАДНИКА: Полиција упала у стан Рудија Ђулијанија

Novosti online

28. 04. 2021. у 22:08

АМЕРИЧКА савезна полиција данас је претражила стан Рудолфа Ђулијанија, бившег личног адвоката Доналда Трампа и бившег њујоршког градоначелника, наводно у оквиру истраге о његовим пословима у Украјини, пренели су амерички медији.

НАСТАВЉА СЕ ПРОГОН ТРАМПОВИХ САРАДНИКА: Полиција упала у стан Рудија Ђулијанија

Фото: Принтскрин

Налог за претрес добили су савезни тужиоци Менхетна и при том су заплењени "електронски уредаји", што је веома редак случај за једног адвоката, пренео је ''''Њујорк тајмс'''', позивајуци се на анонимне изворе.

За сада ни главни тужиоци Менхетна ни ФБИ нису потврдили ту информацију.

Против Ђулијанија (76) није подигнута оптужница и главни тужиоци нису никад службено говорили о тој истрази.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (2)

Напустићу стан са децом чим дође Марко: Огласила се Марија Булат након насиља које је доживела - Више не видим излаз из овога