УХАПШЕНА ЧЕТВОРИЦА МУШКАРАЦА: Немачка полиција открила један од највећих сајтова за дечију порнографију са 400.000 корисника
НЕМАЧКА полиција открила је један од највећих светских нелегалних сајтова за дечју порнографију, са више од 400.000 корисника, и ухапсила четворицу мушкараца који се доводе у везу са деловањем ове платформе, саопштило је данас тужилаштво.

Фото: АП
Платформа "БОYСТОWН" постоји бар од јуна 2019. године, а корисници су могли да јој приступе искључиво преко такозваног Даркнета, навеле су канцеларија јавног тужиоца из Франфуркта и федерална полиција БКА.
Ова страница на интернету има више од 400.000 корисника и коришћена је за размену дечје порнографије широм света.
Сајт је омогућавао члановима да приступе садржају с дечјом порнографијом и међусобно размењују снимке у четовима, као и преко канала за размену гласовних порука.
- Међу фотографијама и видео записима који су дељени су и снимци најтежег облика сексуалног злостављања деце - навело је тужилаштво.
Полиција је, током рације на седам локација средином априла, ухапсила троје осумњичених, који су оптужени за вођење и одржавање платформе.
Како преноси Ројтерс, осумњичени су 40-годишњи мушкарац који живи у Падерборну на западну Немачке, 49-годишњи мушкарац из минхенске области и 58-годишњи мушкарац из северне Немачке, који неколико година живи у Јужној Америци, навела је полиција.
Четврти осумњичени, 64-годишњи мушкарац из Хамбурга, ухапшен је под сумњиом да се регистровао као члан платформе у јулу 2019. године и да је објавио више од 3.500 садржаја на сајту, што значи да је био један од најактивнијих корисника.
Након рација полиције, платформа "БОYСТОWН" је угашена, навела је полиција.
Препоручујемо

ПРИТВОР ЗА ОСУМЊИЧЕНЕ ПЕДОФИЛЕ: Творац и администратор сајта „Јавна соба“ иза решетака
05. 02. 2021. у 16:45 >> 16:49

ИСПЛИВАЛЕ ШОКАНТНЕ ФОТОГРАФИЈЕ БИЛА КЛИНТОНА: Педофилски скандал тресе САД (ФОТО)
25. 04. 2021. у 21:13

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

Огроман леш мистериозног бића испливао на познату плажу, сви се питају ШТА ЈЕ ТО? (ФОТО)
ЛЕШ тајанственог и огромног створења испливао је на популарну плажу Kефн Сидан на југу Велса и изненадио локалне становнике и туристе, јавља Сан.
04. 09. 2025. у 18:31
Коментари (0)