ТУГА У БЛИЗИНИ КАЗАНСКЕ ШКОЛЕ: Родитељи траже своју децу (ВИДЕО)

Novosti online

11. 05. 2021. у 11:07

СВА деца су већ изведена из просторија казанске школе.

ТУГА У БЛИЗИНИ КАЗАНСКЕ ШКОЛЕ: Родитељи траже своју децу (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин РЕН ТВ

Сада у згради дејствују специјалне снаге и истражни тим. Они испитују канцеларије у потрази за експлозивним направама, преноси дописник „МК у Казању“ Полина Шевчук, која је на месту догађаја.

Око гимназије влада превирање: родитељи покушавају да пронађу своју децу. Нису сви успели: неки школарци су побегли, неки су одведени у болнице.

Као што је наставник руског језика рекао новинарима, пуцање је почело током другог часа. Одмах је затворила врата и прозоре, забарикадиравши се са децом у канцеларији на трећем спрату. После неког времена, војници Руске гарде почели су да их извлаче.

Око школе стоји огроман број кола хитне помоћи, кордон Националне гарде и полиције. Председник Татарстана управо је напустио школу и стигао на место догађаја одмах након извештаја о пуцњави у гимназији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ЦЕО БАЛКАН СЕ СМЕЈЕ УСТАШАМА: Хвалили се да су палили српске заставе освојене у тучи, а ово је истина