РЕЦЕПТ ЗА САЛАТУ СА КОБАСИЦОМ: Када је пробате, заборавићете на руску (ВИДЕО)
РУСКА салата је незаобилазна на свакој празничној или свечаној трпези, а ми вам предлажемо да направите и ову са кобасицом.

Фото: Принтскрин Јутјуб/ Галина Кухня
Још се лакше прави од руске, јер нема кувања поврћа, а укус је фантастичан. И зато, ако вам је потребан рецепт за салату којом ће бити одушевљни сви, онда обавезно испробајте овај.
Састојци:
3 јајета
30 г младог лука
1 краставац
80 г тврдог сира
50 г кобасице
150 г грашка у конзерви
За прелив:
4 кашике павлаке
2 кашичице сенфа
листови зелене салате
Рецепт за салату са кобасицом:
Умутите јаја која сте посолили, па испржите. Исеците на ситне комаде. У посуди помешајте исецкани млади лук, краставац, кајгану, кобасицу, грашак у конзерви, па посолите и побиберите. Сипајте павлаку и сенф и лепо промешајте, па додајте мало ситно сецканог тврдог сира. На тацну ставите зелену салату, па сипајте салату и поравнајте. Украсите преосталим сецканим сиром. Послужите салату.
(Ствар укуса)

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (0)