ЖЕЉКА ЦВИЈАНОВИЋ: Представницима власти ФБИХ ускоро коначна верзија за разоворе о будућности земље
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Жељка Цвијановић најавила је да ће представницима власти у Федерацији БиХ ускоро бити упућена коначна верзија за разговоре о будућности БиХ и да ће се тада видети да ли Република Српска има партнера и саговорника за ту причу.

Фото: Кабинет председника РС
Председница Српске је навела да није оптимиста да ће представници власти у ФБиХ препознати велику шансу да заједно са представницима РС разговарају о будућности, у складу са раније донесеним закључцима Народне скупштине РС.
- Нисам оптимиста да ће они препознати ту велику шансу да сви заједно седимо и причамо о будућности у којој треба да се такмичимо и о питању информационих технологија, и о питању инфраструктуре, и о питању економије - рекла је председница Српске за БХТ.
О иницијативи Народне скупштине РС о покретању могућег разговора са представницима ФБиХ о будућности БиХ, председница је рекла да јој је драго што су ти закључци конципирани у оквиру Народне скупштине јер је то место где највише треба да се разговара о свим питањима.
- И до сада смо тамо много пута имали важне теме и важно је да оставите траг вашег највишег законодавног органа, где можете да дискутујете о свему што је политички важно за судбину, за будућност, за прошлост, за било шта. Оно што ми се учинило прилично непримереним, што сам чула и од страних дипломата јесте да они кажу - ето, ви тамо желите да започнете разговор о мирном разлазу - навела је председница Цвијановић.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)