БОЖИЋ ЕУ ДЕМОКРАТАМА: Србија није ничија колонија, нити ће икада бити
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 20:20
25. 06. 2026. у 20:15
25. 06. 2026. у 17:01
Zoran Petrović
31.07.2021. 20:29
Ziveo sam 45 god. ujednoj funkiciji u njihovoj državi i dobro sam proučio mentalitete njihovih močnika. Deluju po principu Trojanskog konja . Šmit je postavljen da nas Srbe izoluje i dovede do pozicije sluge. Nemojte ni slucajno verovati ni jednu reč tim okupatorima .
Miso
03.08.2021. 21:50
Dodika sve vise cenim i volim. Svaka cast!!!