ХАОС НА САВСКОЈ РЕГАТИ: Масовна туча у Рачи код Бијељинe - мачетом повредио више људи
Г. Ђ. УХАПШЕН је због сумње да је јуче приликом одржавања Савске регате у месту Рача код Бијељине мачетом повредио више особа.

Фото: В.Данчић
У ПУ Бијељина наводе да је током манифестације дошло до општег метежа и сукоба у којем се млатило више особа. О каквом се хаосу радило сведочи и чињеница да у полицији још немају тачан податак колико је особа учествовало у обрачуну, као ни колики је тачан број повређених, јер многима није ни указивана лекарска помоћ.
- Дошло је до нарушавања јавног реда и мира у већем обиму, односно масовне туче у којој је учествовало више ”зараћених” група. Један од учесника је у тучи користио мачету којом је повредио више особа. Нико није животно угрожен, а више особа је лекарски збринуто у Медицинском центру Бијељина - рекла је порпарол ПУ Бијељина Александра Марић.
- Полицијски службеници слободе су лишили Г. Ђ. који је идентификован као један од учесника спорног догађаја, док се за другима учесницима интезивно трага. Већина лица је побегла са лица места, како копненим, тако и воденим путем - рекла је Марић.
Додаје да је о свему обавештено ОЈТ Бијељина које се изјаснило да им се достави извештај о кривичном делу изазивање опште опасности, за шта се и Г. Ђ. терети.
- У току је рад на прикупљању свих потребних чињеница и доказа, као и на идентификовању свих лица која су учестовала у тучи - рекла је Марић.
Иначе, Савска регата одржава се у оквиру традиционалне манифестације ”Пантелиски дани 2021” која се организује у част Светог Пантелејмона, славе граде Бијељина.
Препоручујемо

НА ЛИВАДИ ПРОНАШАО БЕЖИВОТНО ТЕЛО УЈАКА: Детаљи трагедије код Прњавора
02. 08. 2021. у 14:19

ИЗГОРЕО РАФТИНГ КАМП: Пожар на десној обали Таре изазван људским фактором
02. 08. 2021. у 13:29

ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: "Време је да се прогоне људи"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да намерава да "прогони људе" који су, по његовој оцени, покушали да се мешају у председничке изборе 2016. године тако што су тврдили да је Русија покушала да утиче на резултат.
22. 07. 2025. у 21:28

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (2)