ДРАГАН ЛУКАЧ: Министар полиције о препорукама Стејт департмента америчким држављанима о могућим терористичким нападима у БиХ
МИНИСТАР унутрашњих послова Републике Српске Драган Лукач изјавио је да се свака информација, чак и неформална, о могућим терористичким претњама доживљава озбиљно, па је потпуно природно да ће се МУП, каже, тако односити према информацији Стејт департмента, иако нису добили званичну информацију.
Фото: РТРС
Говорећи о препорукама Стејт департмента америчким држављанима да преиспитају планове о путовањима у БиХ због могућих терористичких напада, Лукач је истакао да МУП није добио званичан допис ни од једне безбедносне институције у вези са тим.
- Тражићемо додатна обавештења и провере тих навода како бисмо смањили и отклонили опасности од могућих терористичких напада - рекао је Лукач.
Препоручујемо
ЗБОГОМ ПЕТРУ ИЛИЋУ: Преминуо вишегодишњи дописник "Новости" из Бијељине
28. 12. 2025. у 23:59
ИМА МРТВИХ У СТРАВИЧНОЈ САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Полиција на лицу места
27. 12. 2025. у 14:32
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)