ИЗГУБИО БИТКУ СА ВАТРОМ: Трагичан крај 79-годишњака из Прњавора
САМО неколико часова од несреће у свом домаћинству у прњаворском приградском насељу Ратковац, и након што је са тешким опекотинама пребачен у Универзитетски клинички центар у Бањалуци, битку за живот изгубио је седамдесетдеветогодишњи Ново Винчић (79), сазнају „Новости“.

Фото: ТВЈ
Трагедија се догодила у понедељак око поднева, док је Ново у својој сушионици одржавао ватру за сушење меса, која му је изненада захватила одећу и потом све делове тела. Колима прњаворске Хитне помоћи пребачен је у бањалучки УКЦ са тешким опекотина.
- Пацијент Н. В. (1942) је, упркос напорима лекара да му спасу живот, преминуо у понедељак, 22. новембра, у 20.45 часова - саопштено је данас (уторак) на упит „Новости“.
Сазнајемо да је Ново важио за доброг човека и увек спремног да пружи свој допринос у домаћинству, у којем је живео са супругом, ћерком, зетом и унучадима.
- Тако је било и тог кобног дана, када га је у сушари док је одржавао ватру, очито, изненадио пламен захвативши му прво одећу. Мада пламен није био велики, и то се испоставило кобним, јер је ватра захватила све делове тела, па није помогло ни то што је успео да се некако избави из сушаре. Ту се беспомоћан и срушио. Са једва приметним дисањем пребачен је у УКЦ, али му, нажалост, није било спаса - казује наш извор.
БОНУС ВИДЕО - НОВОСТИ НА МЕСТУ ЕКСПЛОЗИЈЕ: Опасност од нових детонација, чека се долазак јос ватрогасних возила
Препоручујемо

ВЕРНИ ПАС ЈЕ У СМРТ ОТИШАО СА ЊИМ: Детаљи трагедије код Ариља, у пожару страдао мушкарац
11. 11. 2021. у 21:08

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ПРИЛАЗЕ МУ ЈЕДАН ПО ЈЕДАН: Јоца Амстердам из затвора стигао на сахрану Рутовића (ВИДЕО)
ДА СЕ опрости од Жељка Рутовића стигао је и Сретен Јоцић, познатији као Јоца Амстердам.
07. 04. 2025. у 13:36
Коментари (0)