ПРИВОДЕ СЕ КРАЈУ РАДОВИ: Дневни центар за децу са потешкоћама у развоју у Бијељини

ИЗГРАДЊОМ ограде настављено је уређење спољног простора намењеног за рад Дневног центра за децу са потешкоћама у развоју.

ПРИВОДЕ СЕ КРАЈУ РАДОВИ: Дневни центар за децу са потешкоћама у развоју у Бијељини

Фото В. Митрић

За ове радове из градског буџета издвојено је 33.800 конвертибилних марака, а завршетак је планиран за око четрдесет дана.

Игралиште намењено деци која бораве у Дневном центру биће прилагођено њиховим потребама и могућностима. Планом градског буџета за 2022. годину предвиђено је да се за изградњу овог игралишта издвоји 50.000 конвертибилних марака и, са његовом изградњом, биће завршено унутрашње и спољно уређење Дневног центра за децу ометену у развоју.

Фото В. Митрић

У Дневном центру, опремљеном савременим терапеутским средствима и едукативним садржајима, тренутно борави двадесет малишана, за које су поред дневног боравка, обезбијеђени исхрана. Уређење екстеријера умногоме ће олакшати рад стручњака са децом, али и учинити боравак деце у Центру пријатнијим.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ГОТОВО ЈЕ! Душан Влаховић више није играч Јувентуса