"НИКАД НЕЋУ БИТИ ОПОЗИЦИЈА РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ": Огласио се Станивуковић након напада Сарајева због подршке Додику
15. 12. 2021. у 13:30
ГРАДОНАЧЕЛНИК Бање Луке Драшко Станивуковић казао је синоћ на обелажавању годишњице потписивања Дејтонског споразума да не подржава увођење санкција лидеру СНСД-а Милораду Додику.
Повезане вести

ТЕНЗИЈА У БАЊАЛУЦИ: Драшко најавио протест и повлачење служби са аеродрома - "Први сте ударили" (ВИДЕО)
ДРАШКО Станивуковић изјавио је данас да ће се радници Градске управе сутра у 16 часова окупити испред Палате Републике, где је седиште председника Републике Српске Милорада Додика, у знак протеста због најављеног усвајања Закона о буџетском систему који предвиђа да градови који имају више од сто хиљада становника добију мање новца у корист неразвијених и изразито неразвијених општина.
08. 12. 2024. у 20:11 >> 20:11
Најновије из рубрике

ЦИК-У СМЕТА ДОДИКОВ САВЕТНИК: Скандалозна одлука о одузимању мандата српском политичару у ФБиХ
ЦЕНТРАЛНА изборна комисија (ЦИК) БиХ је донела одлуку да одузме мандат већника председавајућем Општинског већа Босански Петровац Немањи Давидовићу (СНСД) јер, како су саопштили, обавља неспојиве функције - већника и саветника председника Српске.
15. 03. 2025. у 00:38

ИЗГОРЕО АУТОМОБИЛ ПОСЛАНИКА: У Требињу избио пожар испред породичне куће Вукановића
АУТОМОБИЛ у власништву посланика Листе за правду и ред у Народној скупштини Републике Српске Небојше Вукановића запаљен је у четвртак у ноћним сатима испред његове породичне куће у Требињу.
14. 03. 2025. у 18:45

УЖАС У ТУЗЛИ: Малолетник нападнут у близини школе, полиција истражује случај
ПОЛИЦИЈСКА станица Исток, Управе полиције МУП Тузланског кантона, запримила је пријаву о нападу на малолетника у близини школе, саопштено је из Управе полиције МУП ТК.
14. 03. 2025. у 11:15

"ДАНАС ФОРМИРАМО СУД И ТУЖИЛАШТВО" Додик: Гањаћемо Кристијана Шмита као звер
ДАНАС формирамо суд и тужилаштво и први оптужени биће Кристијан Шмит. Гањаћемо га као звер, изјавио је председник Републике Српске Милорад Додик у обраћању у Народној скупштини Републике Српске.
13. 03. 2025. у 15:12

МУШКАРАЦ ПОКУШАО ДА СКОЧИ С ГРАДСКОГ МОСТА: Драма у Бањалуци, грађани и полиција хитно реаговали
ХРАБРИ грађани и полиција спасили су мушкарца, старог око 30 година, који је синоћ претио да ће се убити скоком с Градског моста у Бањалуци.
13. 03. 2025. у 09:30
Boki
15.12.2021. 15:19
Ok, si momak ali u tvojim nastupima previse je tog osmeha. Postuj prirodni nagon za smehom, ostalo je rijaliti.
Pristojnost
16.12.2021. 10:38
Mani se pozorišnog šarlatanstva i ironičnog osmeha,