СНСД ПРОГЛАСИО ПОБЕДУ: Жељка Цвијановић прва жена члан Председништва БиХ
ЧЛАНИЦА СНСД-а Жељка Цвијановић прогласила је победу у трци за члана Председништва БиХ из Републике Српске на данас одржаним Општим изборима у БиХ.

Фото: РТРС
Цвијановићева је, како је изјавио портпарол СНСД-а Радован Ковачевић, направила за Шаровића, који јој је главни противкандидат, недостижно вођство.
Ковачевић је навео да је обрађено 75 посто бирачких места и да је Цвијановићева освојила око 240.000 гласова, док је кандидат СДС-ПДП Мирко Шаровић освојио око 160.000 гласова.
ШАРОВИЋ: Још се броји
С друге стране, председник Српске демократске странке (СДС) Мирко Шаровић рекао је да не треба преуранити са честиткама пре званичних резултата ЦИК-а. Шаровић је нагласио да се још збрајају резултати.

Фото: Срна
- Претпостављамо да ће се такав тренд наставити и током следећих сати када буду пребројани сви гласови за ову позицију. Очекујемо да ће Цвијановићева остварити победу, али оставићемо време за честитке до коначног резултата. Ми сада навијамо и очекујемо да Јелена Тривић оствари победу и да њена предност не буде достижна за њеног противкандидата Милорада Додика. Придружићемо се штабу Јелене Тривић – рекао је Шаровић.
(Клиx.ба)
Препоручујемо

КОМШИЋ ПРОГЛАСИО ПОБЕДУ ЗА ПРЕДСЕДНИШТВО БиХ: Изетбеговић изгубио у свим кантонима
02. 10. 2022. у 23:32 >> 23:58

ИСКОРИСТИО БОНСКА ОВЛАШЋЕЊА: Шмит у изборној ноћи наметнуо измене Изборног закона у БиХ
02. 10. 2022. у 20:19

ЗАПЛЕЊЕНЕ НАОЧАРЕ ЗА СНИМАЊЕ: МУП о инцидентима током избора у Српској
02. 10. 2022. у 13:31

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.
17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

"ПРОМЕНИО ЈЕ ЛИЧНИ ОПИС": Жељков син тврдио да му је отац жив
МНОГЕ је изненадила изјава најстаријеф сина Жељка Ражнатовића Аркана, Михајла да је његов отац жив.
17. 08. 2025. у 16:16
Коментари (0)