ШМИТОВ БОРАВАК У БИХ ПОД ЗНАКОМ ПИТАЊА: Министар Нешић о доласку високог представника за Босну и Херцеговину

Владимир Митрић
Владимир Митрић

11. 09. 2023. у 13:12

МИНИСТАР безбедности Босне и Херцеговине Ненад Нешић, саопштио је да је од Службе за послове са странцима добио информацију да је боравак Кристијана Шмита у БиХ упитан, јер није у потпуности у складу за позитивним законским прописима.

ШМИТОВ БОРАВАК У БИХ ПОД ЗНАКОМ ПИТАЊА: Министар Нешић о доласку високог представника за Босну и Херцеговину

Фото В Митрић

У саопштењу Министарства безбедности БиХ, достављеном "Новостима", наведено је да “Прописи БиХ јасно дефинишу под којим условима страни држављани могу боравити у нашој земљи, као и рокове боравка."

- Затражићу од безбедоносних агенција да провере и доставе информацију ко су особе које обављају послове обезбеђења Кристијана Шмита. Да ли имају дозволе од наших агенција за обављање тог посла, као и дозволе за поседовање и ношење оружја - саопштио је министар Нешић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.

06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА! Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.

07. 08. 2025. у 16:00

Коментари (0)

ПУЋИ ЋЕ МИ СРЦЕ! Хакери језиво уцењују светску шампионку из Србије: Не знам колико још могу да издржим!