НИЖЕ ЦЕНЕ ПРОИЗВОДА И У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ: Трговци заинтересовани за кампању "Друштвено одговорно"
ПРЕДСЕДНИК Владе Републике Српске Радован Вишковић најавио је данас да ће се ускоро на рафовима трговина у Републици Српској појавити одређен број производа по значајно нижим ценема.

Foto: Shutterstock
Вишковић и министар трговине и туризма Денис Шулић разговарали су са представницима трговаца, добављача и домаћих произвођача на тему могућности проширења кампање "Друштвено одговорно", у чијем је средишту исказивање солидарности према потрошачима, пласирањем производа по нижим ценама у продајним објектима у Републици Српској.
Како је саопштено из Владе, одзив на данашњи састанак представника трговаца, добављача и домаћих произвођача био је велики и на састанку је исказано опредељење свих учесника за учешће у кампањи снижавања цена појединих производа.
БОНУС ВИДЕО:
СРБИ ТРЕБА ДА ПЛАТЕ И ПАТЕ: Овако је Курти претио Србима из центра ЕУ
Препоручујемо

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви
ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.
30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

УЧЕНИЦИ БИЛИ ЗАБЕЗЕКНУТИ: Шта је наставница обукла - одмах је сликали, фотке су обишле свет
НАСТАВНИЦА Вероника Дукју потрудила се да визуелизује своју лекцију из анатомије. Њен потез одушевио је хиљаде корисника друштвених мрежа, на којима су се прошириле фотографије са њеног часа.
04. 06. 2025. у 10:42
Коментари (0)