МЛАДИ ПОЛИЦАЈАЦ (21) ПОСЛЕ ДОЧЕКА ДОШАО КУЋИ И УБИО СЕ: Туга у Бањалуци после прославе Нове године

Татјана Марковић

01. 01. 2024. у 20:05

Бањалучки полицајац (21) убио се у новогодишњој ноћи у месту Рекавица.

МЛАДИ ПОЛИЦАЈАЦ (21) ПОСЛЕ ДОЧЕКА ДОШАО КУЋИ И УБИО СЕ: Туга у Бањалуци после прославе Нове године

Фото Архива

Полицајац је, како се незванично сазнаје, славио Нову годину, а онда је дошао кући и убио се. Из Полицијске управе Бања Лука су потврдили да је младић извршио самоубиство.

- Полицији је јутрос у 8:25 пријављено да је једна особа починила самоубиство у Рекавицама. На лицу места је извршен увиђај и о свему је обавештено Окружно јавно тужилаштво у Бањој Луци - навели су из ПУ Бања Лука.

У ОЈТ Бања Лука су навели како је младић 2002. годиште починио самоубиство пуцајући из ватреног оружја.

(Аваз)

БОНУС ВИДЕО - "ПОЛИЦИЈА, РУКЕ НА ЛЕЂА": Погледајте велику акцију хапшења осумњичених за дојаве о бомбама

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”

ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.

30. 06. 2025. у 07:38

Коментари (0)

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово