ОТАЦ ИЗ КУЋЕ УСПЕО ДА ИЗВУЧЕ ДВОЈЕ ДЕЦЕ, АЛИ НИЈЕ БИЛО СПАСА ЗА МАЈКУ И КЋЕРКУ (8): Трагедија на Палама, ватра захватила породичну кућу
МАЈКА и кћерка погинуле су у пожару који је синоћ избио у кући у насељу Карађорђево на Палама, а отац је успео спасти двоје деце.
D. Ristić
Пожар је избио ноћас и захватио је дуплекс кућу породице Терзић, пише Српскаинфо.
Ради се о домаћинству у којем живи брачни пар са троје деце и њихови родитељи.
Како је потврђено за АТВ, отац је успео из куће извући двоје деце, те се вратио по кћерку и супругу, али се ватра распламсала и више није могао да уђе у ватром захваћену кућу.
У Ватрогасној јединици Пале кажу да су дојаву о пожару запримили у 00.50 часова.
– По доласку на терен ватрогасци су затекли дуплекс кућу у разбукталој фази пожара. На лицу места су нас информисали да су унутра највероватније жена и дете. Покушали смо ући са вањске стране, али то није било могуће. Када смо угасили пожар ушли смо унутра и нажалост затекли два угљенисана тела – наводе у ВЈ Пале.
Они кажу да је на интервенцију изашло шест ватрогасаца са три возила.
Пожар је локализован, а на лицу места је полиција која обезбеђује пожариште док се не стекну услови за вршење увиђаја.
БОНУС ВИДЕО: КУЉА ДИМ ИЗ КРОВА - Снимци великог пожара на Сењаку
Препоручујемо
ГОРИ МЕСАРА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Пламен букнуо из димњака, захватио и део крова
14. 01. 2024. у 20:16
БУКТИ ВАТРА КОД СТУДЕНТСКОГ ГРАДА: Драматични призор на Новом Београду
14. 01. 2024. у 18:37
РУСИ ДОНЕЛИ ОДЛУКУ: Нафтна компанија продаје своју имовину у иностранству због санкција САД-а
РУСКА нафтна компанија Лукоил саопштила је данас да, због увођења рестриктивних мера неких држава против те фирме и њених подружница, намерава да прода своју имовину у иностранству.
27. 10. 2025. у 21:49
КАКО СЕ УРУШИО УКРАЈИНСКИ ФРОНТ? Стигло упозорење: Руси ће на пролеће кренути у нову офанзиву
ПОСЛЕ два и по месеца жестоких борби, црвена ознака на војној карти у Доњецкој области, позната као „зечије уши“, коначно је нестала.
27. 10. 2025. у 21:17
"ЦЕЦИН СИНЕ, ЋУТИ И УДАРАЈ, ЗА БОЉЕ И НИСИ!" Водитељка одбрусила Вељку - "Озбиљан комплекс!"
НАКОН што је боксер Вељко Ражнатовић покушао да исмеје перформанс водитељке Јоване Јеремић, који је уприличила током прославе њеног рођендана, она му је брзо јавно узвратила, у свом стилу.
26. 10. 2025. у 10:48
Коментари (0)