"УБИШЕ МИ САШУ, ИШЧУПАШЕ ГА ИЗ МОГ СРЦА" Неутешна мајка на сахрани сина којег су убили жена и њен љубавник
МНОГО људи окупило су на гробљу Шушњари где ће данас бити сахрањен Саша Кулишић, човек из Републике Српске који је брутално убијен.

foto: Fejsbuk
Подсетимо, Кулишић је убијен на изразито свиреп начин. Због убиства ухапшена је његова супруга А. К. и њихова кћерка (14), као и љубавник његове супруге Дражен Лазаревић, пише Српскаинфо.
Бројни грађани и сузама чекају сахрану, а посебно тешка ситуација је била кад је дошла његова мајка.
Бројна родбина и пријатељи су је покушали утешити док је она понављала да су га душмани убили.
- Убише ми Сашу. Ишчупаше га из мог срца, зашто? Да ли је некада неком зло нанео - неутешно је понављала мајка убијеног.
Подсетимо, злочин је почињен 30. јануара око један сат иза поноћи, а полиција је пронашла доказе који указују да је све било детаљно планирано.
Наводно је Кулишић, након што је омамљен лековима, нападнут у кревету. Сумња се да је у својој кући везан и убачен у аутомобил којим је превезен до шуме у којој је убијен ножем. Смртоносне повреде му је, како се сумња, задала супруга.

ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима из Палате Србија, а питање му је поставио новинар Би-Би-Си-ја о сусрету са Доналдом Трампом Млађим.
14. 03. 2025. у 19:17

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно
ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.
13. 03. 2025. у 15:32

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)