СТЕВАНДИЋ: Скупштина ће сутра усвојити Изборни закон Републике Српске
ПРЕДСЕДНИК Народне скупштине Републике Српске Ненад Стевандић изјавио је да ће сутра бити усвојен Изборни закон Републике Српске.
Фото Д. Гаврић
- Народна скупштина сутра ће усвојити свој Изборни закон. Оставићемо довољно времена колегама из ФБиХ да у контакту са фактором из Републике Српске видимо да ли можемо наћи заједнички садржилац који ће онемогућити интервенционизам, направити изборни закон по вољи грађана БиХ, провести изборе, рекао је Стевандић након састанка са лидерима странака које су партнери на нивоу БиХ, преноси РТРС.
Претходно је саопштено да је постигнут договор да Изборни закон БиХ буде упућен у Парламентарну скупштину и на тај начин деблокиран европски пут БиХ.
Стевандић је навео да се на састанку нису сагласили о питању резолуције о Сребреници, истакавши да Српска не прихвата да било ко из БиХ то може поставити као став БиХ јер за то нема одлуке Председништва ни других органа.
БОНУС ВИДЕО: БРНАБИЋ: Срамота је да се Ђорђе Станковић током расправе у СЕ не јави за реч, а народ му плаћа све
Препоручујемо
МАРФИ И ШМИТ СУ ОБИЧНИ ПРЕВАРАНТИ: Додик - Америка послала највећег криминалца
17. 04. 2024. у 15:35 >> 15:35
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)