БОМБАШКЕ ПРЕТЊЕ У БАЊАЛУЧКИМ ШКОЛАМА: Поруке о постављеним експлозивним направама затресле РС - полиција врши истрагу

24. 01. 2025. у 08:56

ВИШЕ основних и средњих школа у Бањалуци добило је данас поруке о постављеним експлозивним направама, а полиција их проверава на терену.

БОМБАШКЕ ПРЕТЊЕ У БАЊАЛУЧКИМ ШКОЛАМА: Поруке о постављеним експлозивним направама затресле РС - полиција врши истрагу

Фото: Д.Поздеровић

Полицијска управа Бањалука саопштила је да је јутрос примила више пријава да су на мејл-адресе више основних и средњих школа на подручју града Бањалука стигле поруке да су постављене експлозивне направе у школама, преноси РТРС.

- Полицијски службеници поступају по наведеним пријавама у складу са Упутством о поступњу припадника МУП-а у случају претње постављеном експлозивном направом или неким другим опасним средством - саопштила је ПУ Бањалука.

Више бањалучких основних и средњих школа јутрос је мејлом добило дојаве о постављеним бомбама, а родитељи ђака су јутрос добили поруку да деца не долазе на наставу у прву смену јер полиција обавља противдиверзиони преглед, наводи РТРС.

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

КАД СЕ ПЛОВИ СРЦЕМ, ДРИНА ОСТАЈЕ ЧИСТА: Фондација Mozzart у великој еко-акцији на Дринској регати