USAID УМЕСТО МИРА ШИРИО НЕМИР: Додик о крају оних који сеју мржњу међу људима - Отишли су у заборав
USAID је потрошио огроман новац да би дестабилизовали БиХ и сејали мржњу међу људима, истакао је председник Републике Српске Милорад Додик.
Фото: В. Трипић
- Четиристо два милиона долара USAID је потрошио у БиХ за четири године. Осамсто милиона КМ. Јесу ли некоме поправили или саградили кућу, јесу ли купили лекове, некоме поклонили трактор? Јесу ли неком детету платили школoвање, дарoвали бесплатну екскурзију, јесу ли финансирали нечије лечење - упитао је он на друштвеној мрежи Икс.
Додик је закључио да је USAID, уместо мира ширио немир.
- Отишли су у заборав - закључује Додик.
Препоручујемо
ХАПШЕЊЕ У СРПСКОЈ: Полицајци нашли код осумњиченог дрогу и још много тога
03. 03. 2026. у 23:40
ВИРТУЕЛНИ МУЗЕЈ ШАНСА ЗА НОВИ ПОЧЕТАК БИЛЕЋЕ: Наслеђе као пут у будућност
03. 03. 2026. у 06:45
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)