НАСТАВЉА СЕ ПОЛИТИЧКА КРИЗА У ГАЦКУ: Сарадња СДС и СНСД – договор или спекулација?
26. 02. 2025. у 06:15
ПОЛИТИЧКА криза у општини Гацко траје од краја локалних избора, а вест која се последњих дана појавила у медијима да постоји шанса да на локалном нивоу дође до коалиције између љутих противника СДС и СНСД изазвала је бурне реакције.
Повезане вести

СЕДНИЦА СО ГАЦКО ПРЕКИНУТА ДО ОДЛУКЕ СУДА БиХ: Разрешење Паповића на чекању
СЕДНИЦА Скупштине општине Гацко, заказана на иницијативу одборника СДС, СРС и ДНС, прекинута је након што је једногласно усвојен дневни ред са само једном тачком - разрешење председника Скупштине Рајка Паповића.
20. 06. 2025. у 18:13
Најновије из рубрике

БУКТИ ПОЖАР У ОКОЛИНИ ТРЕБИЊА: Шири се оближњом планином Леотар
ПОЖАР који је прекјуче захватио околину Требиња шири се услед ветра на оближњој планини Леотар, изјавио је данас заменик командира требињских ватрогасаца Неђо Ћук и додао да ватрогасци од ватре бране куће у селу Требијови.
08. 07. 2025. у 22:45

ДОДИК ОЧИТАО БУКВИЦУ УСТАШАМА И ТОМПСОНУ: То није музика, већ афирмација мржње и слављење злочина
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик поручио је да Томпсонов наступ у Загребу није био музички догађај, већ промоција ревизионизма, афирмација мржње, нетрпељивости, слављење злочина и оних који су злочине чинили.
06. 07. 2025. у 19:27

ТРУДНИЦУ УБИЛИ БЕЗ МИЛОСТИ: Сведочења о злочинима сребреничких муслимана - Љиља се кретала теже, бојала се да се не оклизне
Меморијални центар Републике Српске објавио је сведочење Александра Лончаревића о трагичној судбини његове седамнаестогодишње сестре Љиљане Илић Лончаревић, коју су у шестом месецу трудноће убили припадници муслиманских формација из Сребренице 20. јула 1992. године.
05. 07. 2025. у 19:22

САЊА ВУЛИЋ: Шмит руши уставни поредак уз помоћ трабанта Конаковића
ШЕФ Клуба посланика СНСД-а у Представничком дому Парламентране скупштине БиХ Сања Вулић поручила је Елмедину Конаковићу да је човек без принципа, визије и интегритета, те да би, када већ помиње председника Републике Српске Милорада Додика, било добро да се најпре запита шта значи изборна воља грађана.
05. 07. 2025. у 18:35

СНАЈПЕРИСТА ЈЕ ВИДЕО ДА УБИЈА ДЕТЕ, МАЛОГ РАШУ: Потресна исповест мајке - болна истина Сребренице о српском страдању (ВИДЕО)
БРАЋА, петогодишњи Александар и дванаестогодишњи Радисав Димитријевић, убијени су у изненадном нападу муслиманских снага на Скелане у јануару 1993. године.
05. 07. 2025. у 18:06
Коментари (0)