РАДОВАН (35) УБИЈЕН НОЖЕМ У ДОМУ ИНВАЛИДА: Полиција ухапсила осумњиченог
05. 03. 2025. у 20:30
ПРИЈЕДОРСКА полиција ухапсила је Радивоја П. (54) из Бањалуке због сумње да је убио Радована Г. (35), сазнаје АТВ.
Повезане вести
Спречено тешко убиство у Београду: Полиција ухапсила сина, мајку и малолетника
ДАНА 01.05.2026. године, полицијски службеници УКП, СБПОК и ПУ за град Београд, у сарадњи са припадницима Безбедносно информативне агенције, по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду ухапсили су лица К. М. (20) и О. М. (50) и једно малолетно лице (16), како би спречили извршење кривичног дела Тешко убиство на штету једне мушке особе са територије Београда.
01. 05. 2026. у 12:57
Најновије из рубрике
УПОЗОРЕЊЕ НА НЕВРЕМЕ: Обилне падавине стижу у Републику Српску, могуће бујичне поплаве
РЕПУБЛИЧКИ хидрометеоролошки завод Републике Српске упозорио је данас на обилне падавине које се у наредним часовима очекују на југу и западу Република Српска.
16. 05. 2026. у 09:04
ЧЕТИРИ ГОДИНЕ РОБИЈЕ ЗА СМРТ ПРИПАДНИКА СИПА: Окружни суд у Источном Сарајеву изрекао пресуду пијаном возачу
ОГЊЕН Ћајић (29) из Сокоца осуђен је у Окружном суду у Источном Сарајеву на четири године затвора јер је, возећи под дејством алкохола, скривио саобраћајну несрећу у којој је погинуо радник Агенције за истраге и заштиту (СИПА) Павле Нинковић (33).
15. 05. 2026. у 22:00
МЛАДИ ВОЈНИЦИ ЈНА УБИЈАНИ У ДИРЕКТНОМ ТВ ПРЕНОСУ: Годишњица страдања Срба у "Тузланској колони" 15. маја 1992. године (ФОТО)
На градском гробљу Пучиле код Бијељине, испред спомен-костурнице, служен је помен и одата почаст убијеним војницима ЈНА у Тузланској колони 15. маја 1992. године.
15. 05. 2026. у 18:32
ТРАЖЕ ДА КАРАЏИЋА ПРЕБАЦЕ У ХАГ: Одбрана првог председника Републике Српске спрема захтев Механизму за његово премештање
ОДБРАНА првог председника Републике Српске Радована Караџића намерава да поднесе захтев хашком Механизму да Караџић буде пребачен из британског у хашки затвор.
15. 05. 2026. у 06:30
ЦЕНА ЗДРАВСТВЕНИХ УСЛУГА ОСТАЈЕ ИСТА: СНСД против измена закона који увећава партиципацију у РС
ВЛАДА Српске повлачи Измене и допуне Закона о обавезном здравственом осигурању из скупштинске процедуре.
14. 05. 2026. у 06:45
Коментари (0)