МУШКАРАЦ ПОКУШАО ДА СКОЧИ С ГРАДСКОГ МОСТА: Драма у Бањалуци, грађани и полиција хитно реаговали
ХРАБРИ грађани и полиција спасили су мушкарца, старог око 30 година, који је синоћ претио да ће се убити скоком с Градског моста у Бањалуци.
Фото: Д. Поздеровић
Како сазнаје АТВ грађани су око 20.30 на мосту затекли узнемиреног мушкарца који је говорио да ће скочити у Врбас, преноси Српскаинфо.
Кренули су га одговарати од те намере, али се мушкарац опирао. У помоћ је позвана полиција и до њиховог доласка грађани су га дословно држали, не дозвољавајући му да скочи.
На лице места брзо је стигла патрола полиције, али је мушкарац и њима кренуо да пружа отпор.
Полицајци су га савладали и након што је склоњен на безбедно превезен је на психијатријски преглед.
(АТВ)
БОНУС ВИДЕО - ТУГА НЕ ЈЕЊАВА: Одржан шестогогишњи помен Шабану Шаулићу, породица и пријатељи га не заборављају
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЗАТВОРЕНА КАНЦЕЛАРИЈА СИПА У БАЊАЛУЦИ: МУП Републике Српске издао хитно наређење
07. 03. 2025. у 13:48
ЗАБРАЊЕНО ДЕЛОВАЊЕ СУДА И ТУЖИЛАШТВА БиХ У СРПСКОЈ: Додик потписао указ (ВИДЕО)
05. 03. 2025. у 19:45
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)