РАДОВАН КОВАЧЕВИЋ: Опозиција из Републике Српске постала опозиција Српској и дејтонској БиХ

Novosti online

17. 06. 2025. у 18:20

ДЕЛЕГАТ у Дому народа Парламентарне скупштине БиХ Радован Ковачевић рекао је да је опозиција из Републике Српске постала опозиција Републици Српској и дејтонској БиХ, јер у су у посљедњем периоду подржали одређена решења која су директно против Српске, дејтонског концепта БиХ и права српског народа.

РАДОВАН КОВАЧЕВИЋ: Опозиција из Републике Српске постала опозиција Српској и дејтонској БиХ

ФОТО РТРС

- Говорили смо у посљедње време да је опасан овај начин на који опозиција испољава своју фрустрацију и да су због немогућности да победе на изборима у Републици Српској спремни да направе пакт у којем су они тај мањиснки део политичког капацитета који се "буса" туђим мишићима. "Туђи мишићи" су уједињени бошњачки политички блок, све бошњачке странке, небитно да ли су власт или опозиција, националне или грађанске мањине - ту је само један циљ - да буде мање Републике Српске и права за конститутивне народе. Нажалост, нашли су шегрта и приколицу у опозицији из Републике Српске - истакао је Ковачевић за РТРС.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФРАНЦУСКИ ДОКУМЕНТ: Русија ће напасти Балкан за три до пет година, Европи прети велики рат

ФРАНЦУСКИ ДОКУМЕНТ: Русија ће напасти Балкан за три до пет година, Европи прети велики рат

ФРАНЦУСКЕ власти сматрају да је 2030. године могућ велики сукоб у Европи, а у који би била увучена Француска и њени савезници, наводи се у „Стратешком националном прегледу“ те земље за 2025. годину.

15. 07. 2025. у 11:22

ЗАШТО НЕ УДАРИШ НА МОСКВУ?! Детаљи разговора Трампа и Зеленског, на Русију ће падати ракете које Срби памте по злу?

"ЗАШТО НЕ УДАРИШ НА МОСКВУ?!" Детаљи разговора Трампа и Зеленског, на Русију ће падати ракете које Срби памте по злу?

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп разматра могућност да Украјини пошаље крстареће ракете Томахавк, преноси Вашингтон пост позивајући се на извор упознат са разговорима у Белој кући. Наведене ракете се још увек не налазе на званичном списку, али би могле бити укључене у каснијим пакетима помоћи.

15. 07. 2025. у 09:36

Коментари (0)

ХОРОСКОП ЗА ЈЕСЕН 2025. ГОДИНЕ: 4 знака ће уживати у изобиљу - новац им стиже са свих страна