"ЗАКЛЕО САМ СЕ ДА ЋУ..." Додик се поново огласио након што му је одузет мандат!

ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик подсетио је на заклетву коју је дао грађанима Српске након што је изабран на место председника Републике Српске.

ЗАКЛЕО САМ СЕ ДА ЋУ... Додик се поново огласио након што му је одузет мандат!

Фото: Tanjug/AP

- "Заклињем се да ћу дужности савесно и одговорно извршавати, државне тајне чувати, интересе народа и грађана Републике Српске бранити и заступати, Устава и закона БиХ и Републике Српске часно се држати." Овде нема никаквог ЦИК-а - навео је Додик на мрежи "X".

Подсетимо, претходно је написао да "предаја и одустајање не постоје", а у првом оглашавању, након што му је одузет мандат поручио је: "Још једно с***е из Сарајева. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026