ОДБРАНА ОДБАЦИЛА ДОКАЗЕ: Годину дана траје суђење због свирепог убиства Слађане Милошевић у Броду

Срђан Мишљеновић

24. 11. 2025. у 10:09

У НАСТАВКУ суђења Сави Милошевићу, који је осумњичен да је у децембру прошле године убио супругу Слађану и мајку њихове двоје малолетне деце, пред добојским Окружним судом петоро вештака предочило је налазе вештачења крви, оружја, телефона, одеће. Приговор је стигао од Савиног браниоца.

ОДБРАНА ОДБАЦИЛА ДОКАЗЕ: Годину дана траје суђење због свирепог убиства Слађане Милошевић у Броду

Окружни суд Добој / Фото Независне

- Вештаци су дали непотпуне налазе и због тога сам им приговорио, а одбрану темељим на томе да овде нема доказа да је оптужени Милошевић Саво учинио кривично дело - казао је адвокат оптуженог Саве Милошевића Душан Тодоровић.

Суђење ће бити биће настављено 16. децембра извођењем доказа Тужилаштва. Слађанина мајка Нада прати свако суђење и испричала је медијима да је Саво Слађани претио, злостављао је, а онда убио из заседе.

- Овако нешто да се деси и каже да није, не може се извући, он је убио мајку двоје мале деце - испричала је мајка убијене Слађане Нада Панић.

И два Слађанина брата су у судници пратила изношење налаза вештака. Надају се правди.

- Боли нас неправда, деца су у дому поред нас толико, браће, сестара, бабе, деда, ми децу не можемо добити док се све не заврши и надамо се да ће правда бити на нашој страни -рекао је брат убијене Слађане Драган Евђенић.

Пуцањ из аутомата

БРУТАЛНО убиство догодило се 29. децембра лане у Великој Брусници код Брода. У оптужници се наводи да је Саво око 5.30 на путу препречио свој БМВ и тако онемогућио пролаз супрузи, која је возила "фијат пунто". Након што је Слађана зауставила кола, Саво је из аутоматске пушке испалио метак који је пробио шофершајбну и жену погодио у око.

Оптужница Саву Милошевића терети за тешко убиство супруге почињено 29. децембра прошле године у Великој Брусници код Брода. За помагање у извршењу оптужен је Александар Остојић.

У оптужници се наводи да је Милошевић раније дужи период злостављао супругу, док су живели заједно, тако што је дрским понашањем угрожавао њено спокојство. Због тога је Слађана напустила кућу у којој су живели и са њихове две малолетне кћерке отишла да живи код својих родитеља у Велику Брусницу. Саво јој је због тога претио убиством, месец и по дана пре него што је Слађана убијена.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

СЕКА ПОСЛЕ 43 ГОДИНЕ ПРОГОВОРИЛА О ИНТИМНИМ СЦЕНАМА: Након тога сам завршила у болници