БУРА У СКУПШТИНИ СРПСКЕ Стевандић: Вукановић бранио педофила, а онда уклонио слике!

НЕНАД Стевандић, председник Народне скупштине Републике Српске, поручио је Небојши Вукановићу, шефу Клуба посланика За правду и ред, да брани пријатеља Жељка Аџовића, осуђеног за задовољавање похоте пред дететом.

БУРА У СКУПШТИНИ СРПСКЕ Стевандић: Вукановић бранио педофила, а онда уклонио слике!

Фото Д. Гаврић

Вишеструко пресуђиван за изношење неистина, који стално пљује туђе породице, неостварени министар, у ствари је по властитом признању пријатељ Жељка Аџовића, осуђеног за задовољавање похоте пред дјететом. Заједничке слике са њим је уклонио, али га и данас брани.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички патриот погодио Кијевско-печерску лавру

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички "патриот" погодио Кијевско-печерску лавру

МИНИСТАРСТВО одбране Русије тврди да је Кијевско-печерска лавра погођена ракетним системом противваздушне одбране "патриот" америчке производње, наводећи да би један од разлога за то могло да буде слање Украјини тих ракета којима је истекао рок коришћења.

15. 06. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ОВО И ОНО НА ДОРЋОЛУ: Матија Бећковић на сцени театра хуманости Фондације Mozzart