ХАОС У ПОЛИЦИЈИ: Ухапшена два лица

ПОЛИЦАЈЦИ су јуче лишили слободе лице Б.Н. из Дервенте, због постојања основа сумње да је напало службено лице у вршењу службене дужности и лице И.Б. из Дервенте због основа сумње да је ометао државне органе у вршењу јавних функција.

ХАОС У ПОЛИЦИЈИ: Ухапшена два лица

Фото: Профимедиа/Илустрација

Наиме, истог дана Полицијској станици Дервента, око 18,15 часова, путем телефона обратило се непознато лице и наводно вређало полицијске службенике.

Недуго потом, у службене просторије Полицијске станице Дервента су приступила два лица, од којих је једно лице иницијала Б.Н. Наводно је то лице почело да упућује претње, а затим да физички насрће на полицијске службенике наносећи телесне повреде једном полицијском службенику, док је друго лице иницијала И.Б. наводно вређало полицијске службенике, након чега су оба лишена слободе.

(РТРС)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Имају најчистија срца: Ово су три најплеменитија знака хороскопа