ЛИДЕР Савеза независних социјалдемократа (СНСД) Милорад Додик изјавио је данас да Русија у Савету безбедности Уједињених нација наступа веома јасно, принципијелно и у складу са међународним правом и да је за Републику Српску од пресудне важности да се тамо чује глас разума.

Коментари (0)