МЕЂУ ЗАРАЖЕНИМА ДЕТЕ ОД 5 ГОДИНА: Епидемиолошка ситуација на подручју општине Прњавор
14. 07. 2020. у 15:39
НА подручју општине Прњавор у протекла 24 часа потврђено је осам нових случајева заразе вируса корона, међу којима је чак и дете од пет година!
Повезане вести
ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ЧАЧКУ: 150 пацијената у болници
У ОПШТОЈ болници Чачак, смештено је 150 лежећих пацијената.
14. 07. 2020. у 14:07
ПРЕМИНУО БИВШИ ГРАДОНАЧЕЛНИК УЖИЦА
САША Милошевић (47), бивши градоначелник Ужица и функционер Српске напредне странке, преминуо је у уторак ујутру од последица короне у овдашњој Општој болници.
14. 07. 2020. у 13:36 >> 13:43
ВЕЛИКИ РЕДОВИ У ТРИЈАЖНОМ ЦЕНТРУ У ЛОЗНИЦИ: Лекари као дивови
БРОЈ људи који се јављају у Тријажни центар Дома здравља „Др Миленко Марин“ у Лозници, последњих дана се значајно повећао, па се тако, од просечних 60 -70 пацијената дневно, у ове дане јавља њих од 120, па до скоро 170!
14. 07. 2020. у 13:20
КАПАЦИТЕТИ КОВИД БОЛНИЦЕ У СМЕДЕРЕВУ ПОПУЊЕНИ: Грађани покренули акцију прикупљања медицинског алкохола за болницу
КАПАЦИТЕТ ковид болнице Смедерево су пуни. Хоспитализовано је 159 пацијената. Од тога, 60 је ковид позитивно. У претходна три дана преминула су два ковид позитивна пацијента из Београда.
13. 07. 2020. у 17:13
КАДА СЕ ОЧЕКУЈЕ ПИК ЕПИДЕМИЈЕ: Тиодоровић се обратио грађанима на РТС и открио шта да очекују
ЕПИДЕМИОЛОГ Бранислав Тиодоровић прогнозира да ћемо до краја недеље, на нивоу државе, имати пик епидемије.
13. 07. 2020. у 20:17
Најновије из рубрике
ЗАГОНЕТНА СМРТ У ОКОЛИНИ БИЈЕЉИНЕ И ТАСТАМЕНТ ОПЕТ У ТУЖИЛАЧКИМ РУКАМА: Наредба да се све истражи
Мр Сабина Хусејнагић, први заменик Главног тужиоца Окружног јавног тужиоца у Бијељини, донела је решење о усвајању притужбе Милене Гајић и Божидара Гајића, на предходно донето решење о неспровођењу истраге, па се предмет достваља ОЈТ Бијељина на даљи рад.
30. 12. 2025. у 16:17
НАЈУСПЕШНИЈА ГОДИНА БИЈЕЉИНСКИХ ХУМАНИСТА: Деле пакете, новац, ваучере...
Центар за социјални рад и ГО Црвеног крста Бијељина заједно реализују традиционалну новогодишњу и божићну акцију, у оквиру које је данас започела подјела ваучера и пакета помоћи.
30. 12. 2025. у 07:02
ВЕЛИКА РАДОСТ ЗА БИЈЕЉИНСКЕ МАЛИШАНЕ: Уживали у игри, забави и пажњи
У дворишту Дневног центра за дцу са потешкоћама у развоју при ЈУ Центар за социјални рад Бијељина, одржан је новогодишњи хуманитарни базар „Адвент срца“, који је окупио велики број деце, родитеља и осталих суграђана у празничној, топлој и ведрој атмосфери.
30. 12. 2025. у 06:58
БЕСПЛАТНА ПРАВНА ПОМОЋ СРБИЈЕ И СРПСКЕ: Свако ко је био власник имовине на подручју Федерације БиХ, има право уписа у катастар
СРБИМА који су живели на подручју данашње Федерације БиХ и који су у рату протерани са својих огњишта масовно је одузета имовина, куће и земља и као власници су уписани Бошњаци. То је део стратегије власти у Федерацији, која је изменила и законску регулативу по којој ако се нико од предратних власника не јави у своје општине, а општине распишу позив да власници приложе документа да су власници, та иимовина моментално прелази у власништво саме општине, кажу саговорници "Новости".
30. 12. 2025. у 05:00
ОКРУЖНИ СУД БАЊАЛУКА ПОТВРДИО ПРЕСУДУ: Професору из Кнежева 23 месеца затвора
ЗОРАН Митровић (57), некадашњи професор Средњошколског центра у Кнежеву, правоснажно је осуђен на једну годину и 11 месеци затвора због четири кривична дела полна злоупотреба детета старијег од 15 година.
30. 12. 2025. у 05:00
Коментари (0)