ОДГОВОРОЛИ НА ЗАПОМАГАЊЕ: Полиција спасила жену крај Дрине
ПОЛИЦИЈСКОЈ станици Братунац, јуче је око 21,30 часова, пријављено је да се у селу Моштаница надомак Братунца , у непосредној близини реке Дрине, чује женски глас који тражи помоћ.
Илустрација - Фото: Д. Поздеровић
- По пријави су одмах поступили полицајци ПС, који су у сарадњи са припадницима Граничне полиције БиХ и радницима Дома здравља Братунац, код Дрине, у месту Моштанице, пронашли шездесетчетворогодишњу жену, коју су због неприступачног терена, носилима изнели до санитетског возила, одакле је превезена у Дом здравља Братунац ради указивања лекарске помоћи – рекао нам је Миљан Бобар, портпарол ПУ Зворник.
Полицајци су и овај пут показали висок степен професионализма и спремност да пруже помоћ свим суграђанима у било којој ситуацији.
ПОЛОВНИ ХРВАТСКИ "РАФАЛ" СЕ ПОКРАВИО ЧИМ ЈЕ ПОЛЕТЕО: Хитно морао да прекине лет
ЈЕДАН од борбених авиона „Рафал“ Хрватског ратног ваздухопловства морао је у четвртак да прекине планирани лет због техничких проблема који су се појавили при полетању.
16. 01. 2026. у 21:12
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
ГДЕ ЈЕ ДАНАС ЧЕДИНА БИВША ЖЕНА? Јелена ужива у Америци - са новим дечком
ЈЕЛЕНА и Чеда су се развели након 25 година брака у ком су добили четворо деце.
16. 01. 2026. у 09:52
Коментари (0)