РАДОСТ ЗА ПЕНЗИОНЕРЕ У БИЈЕЉИНИ: Град уплаћује новац за боравак у бањи
ГРАД Бијељина уплатиће Удружењу пензионера 50.000 конвертибилних марака намењених за боравак и третман око 150 најугроженијих чланова овог удружења у Бањи „Дворови“.
В. Митрић
На овај начин Градска управа ће помоћи старијим члановима локалне заједнице који немају пара да себи обезбеде бањско лечење, изјавио је градоначелник Бијељине Мићо Мићић.
- Од почетка пандемије корона вируса град је обезбедио око 7.000 заштитних маски и 25.000 КМ једнократне помоћи и тако ће бити у будућности – каже Мићић.
Вршилац дужности председника бијељинског Удружења пензионера Ђуро Станојловић каже да Градска управа годинама помаже пензионерима, али први пут на овај начин.
- Захвални смо Граду и градоначелнику на помоћи јер је економска ситуација веома тешка. Око 70 одсто пензионера живи на ивици егзистенције. Бијељина има регистрованих 15.696 пензионера, у Удружењу је њих 10.376, а чак 3.000 има минималну пензију од 180 КМ – упозорио је Станојловић.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)