НИМАЛО БЕЗАЗЛЕНА БОРБА: Посланик Илија Таминџија се опоравио од короне
НАРОДНИ посланик Илија Таминџија опоравио се од ковид-19, а његова борба са новим вирусом корона је трајала 15 дана.

Фото: СНСД
- После 15 дана, моја битка са короном је напокон завршена. Нимало безазлена, први пут у животу ме је натерала да се трудим да будем „негативан“ у нечему.
Пожелио бих брз опоравак свим зараженим, апелујући на све да се придржавају мера.
Захваљујем се свима који су ми пружали свакодневну подршку и бригу. Идемо у нове победе
- објавио је Таминџија на свом Фејсбук профилу.
Подсећамо, вест да је народни посланик из Невесиња позитиван на нови вирус корона објављена је 21. јула, такође након што је Таминџија о томе писао на свом профилу.
Препоручујемо

МИЛОРАД ДОДИК: Бисера Турковић се понаша као ненавођена ракета
05. 08. 2020. у 13:22

ЕПИДЕМИЈА ВИРУСА КОРОНА У СРПСКОЈ: Двоје умрло, 91 позитивно
05. 08. 2020. у 13:03

БЕСПЛАТНО ИЛИ 5О КМ: Почело тестирање на вирус корона у Угљевику
05. 08. 2020. у 11:01

ОПЦИЈА.НЕТ: ОБА прислушкује и прати званичнике Републике Српске
05. 08. 2020. у 08:38

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)