КРИО И МИТРАЉЕЗ: Претио комшији, па му открили арсенал нелегалног оружја (ФОТО)
ПОЛИЦИЈСКОЈ станици Сребреница, 17.08.2020. године, пријављено је да у месту Сасе, општина Сребреница, сребреничка полиција ухапсила мештанина села Саса, И.С. који је осумњичен за претњу комшији, али и за нелегално поседовање оружја и муниције.

Фото: ПУ Зворник
Ухапшени је одмах, добровољно, предао ловачку пушку и муницију за њу, али, због сумње да има нелегално ружје, уследио и претрес, па је код њега пронађен и одузет пушкомитраљез али и две ручна бацача, 21 ручна бомба, тромблонске мине, већа количина каписли и детонатора са жицама, више од 3.700 комада муниције различитог калибра и друге предмете који могу да послуже као доказ у кривичном поступку.

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ТРАМП ЗАСПАО И ЗАХРКАО НА САХРАНИ ПАПЕ? У њега је ушао дух "Успаваног Џоа" или то баш и није тако?
"УСПАВАНИ Доналд" на делу или баш и не?
27. 04. 2025. у 14:11
Коментари (0)