ДЕСЕТОГОДИШЊАК НИЖЕ ПОБЕДЕ: Ђорђу ново "злато"

В. Митрић

29. 08. 2020. у 11:24

ДЕСЕТОГОДИШЊИ Ђорђе Перић из Бијељине, ученик Основне музичке школе "Корнелије Станковић", освојио је две златне медаље на такмичењу на фестивалу, који је одржан од 23. до 28. августа у организацији Аустралијске асоцијације хармоникаша.

ДЕСЕТОГОДИШЊАК НИЖЕ ПОБЕДЕ: Ђорђу ново злато

Новости

Ова музичка интернационлна светковина има традицију дугу 26 година, а о на овогодишњем фестивалу наступили су учесници из 15 земаља.

Новости

Ђорђе Перић је, у категорији свог узраста, био најбољи и освојио злато и у категорији камерне музике, заједно са Амаром Ћосићем и Дејаном Бјелобабом освојивши "злато" 

Перићу је ово 59. награда из 12 земаља.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ! Руси прете Кијеву моћним оружјем: Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар

"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"

РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.

06. 05. 2026. у 11:53

Коментари (0)

Прва огреботина на новом аутомобилу највише боли: Ево како да је спречите