УСЛОВИ "КАО ИЗ СНА": Бијељински Центар за социјални рад обележио крсну славу
ЗАПОСЛЕНИ у бијељинском Центру за социјални рад први пут су у новом здању обележили крсну славу – Свете праведне Јоакима и Ану, а директор Центра Милорад Софренић поручио је да ће се ова установа и даље трудити да унапређује услуге и помогне што већем броју корисника.

Фото: В. Митрић
- У априлу смо почели рад у новим просторијама, а то значи да су и услуге које пружамо корисницима сада квалитетније. Канцеларије за рад запослених изграђене су по највишим стандардима и сада много растерећеније можемо да решавамо веома деликатне проблеме породично-правне заштите – поручио је Софренић.
Према његовим речима, посебно треба истаћи изградњу Дневног центра за децу са посебним потребама, који би требало да почне да ради током октобра.
- Изградња и опремање Дневног центра коштали су 650.000 КМ и за ове потребе ћемо морати додатно да запослимо раднике, као што су специјални педагози, специјални васпитачи и дефектолози. Претпостављамо да ће у Центар дневно долазити између 40 и 60 деце – појаснио је Софренић.
Површина нове зграде Центра за социјални рад износи више од 2.500 метара квадратних и налази се поред Градског парка, у Улици потпоручника Смајића. У згради, чија је изградња коштала 3,1 милион конвертибилних марака, осим канцеларија Центра налазиће се и друге институције - Савез општина и градова и Дирекција за изградњу и развој града.
Препоручујемо

СВИ НА БИЦИКЛЕ: У Бијељини обележена Европска седмица урбане мобилности
20. 09. 2020. у 18:43

КОРОНА У СЕМБЕРИЈИ: Укупно 15 преминулих, троје деце позитивно на вирус
18. 09. 2020. у 08:41

ПОСВЕЋЕНО ЗА КАТЕДРОМ: Епископ зворничко-тузлански Фотије три године на трону
17. 09. 2020. у 18:06

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ПРИЛАЗЕ МУ ЈЕДАН ПО ЈЕДАН: Јоца Амстердам из затвора стигао на сахрану Рутовића (ВИДЕО)
ДА СЕ опрости од Жељка Рутовића стигао је и Сретен Јоцић, познатији као Јоца Амстердам.
07. 04. 2025. у 13:36
Коментари (0)