ЛАВРОВ ДОЛАЗИ У БИХ КРАЈЕМ ОКТОБРА: Радна посета министра Русије

МИНИСТАР спољних послова Руске Федерације Сергеј Лавров боравиће 27. и 28. октобра у службеној радној посети БиХ, потврдио је начелник Канцеларије за односе са јавношћу Министарства иностраних послова у Савету министара Небојша Регоје.

ЛАВРОВ ДОЛАЗИ У БИХ КРАЈЕМ ОКТОБРА: Радна посета министра Русије

Фото: АП

Лавров ће током посете разговарати са члановима Предсједништва БиХ Милорадом Додиком, Шефиком Џаферовићем и Жељком Комшићем.

Руски шеф дипломатије ће се састати и са министром иностраних послова у Савету министара Бисером Турковић, а биће уприличен и састанак делегација два ресорна министарства.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ПИВО, РАДОСТ, ПА СУЗЕ: Никола Јокић стигао у Србију, а тамо... (ВИДЕО)