ЦРНИ ДАН У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ: Вирус однео 37 живота, још 443 новооболелих
11. 11. 2020. у 13:00
ОД ПОСЛЕДЊЕГ извјештаја о епидемиолошкој ситуацији у Републици Српској, у последња 24 сата тестирано је 1158 лабораторијских узорака, а нови вирус корона (САРС-ЦоВ-2) потврђен је код 443 особе.
Повезане вести
ЦРНИ ДАН У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ: Од короне преминуле 23 особе, новорегистровано 500 особа
У РЕПУБЛИЦИ Српској у последња 24 часа преминуле су чак 23 особе код којих је потврђен вирус корона, док је новозаражено 500 особа.
04. 11. 2020. у 11:56
Најновије из рубрике
"ВУЧИЋ И СРБИЈА СУ СЕ УПИСАЛИ НА ГЕОПОЛИТИЧКУ МАПУ СВЕТА" Стевандић за "Новости": Погледајте семафор на којем више нема Шмита!
ДЕКЛАРАЦИЈА о затварању Канцеларије високог представника у БиХ, која је усвојена у Народној скупштини Републике Српске, одраз је јединственог погледа из РС без обзира на то да ли је у питању власт или опозиција. Две највеће опозиционе партије, Српска демократска странка и Партија демократског прогреса, које представљају реално мишљење опозиционог блока, гласале су заједно са владајућом већином и имали су двотрећинску подршку декларацији.
02. 06. 2026. у 09:01
ИСПОМОЋ У НЕПОГОДАМА: У Бањалуци одлучили да уведу цивилни рок за обуку младих од 18 до 25 година
КАКО пружити прву помоћ, направити камп, напунити и слагати вреће са песком у случају поплава, а како реаговати у случају пожара и земљотереса, само су неке од вештина које ће учити младићи и девојке од 18 до 25 година који се пријаве за цивилни рок у Бањалуци. Рок за пријаве је отворен до 24. јуна ове године. Градоначелник Драшко Станивуковић позвао је младе да се пријаве за обуку, истичући да тај програм представља важан корак ка стварању одговорног и стабилног друштва.
02. 06. 2026. у 06:45
ХЕРЦЕГОВАЧКИМ ПРИВРЕДНИЦИМА ПРЕДСТАВЉЕН ЈАВНИ ПОЗИВ: За подстицаје 23 милиона КМ
МИНИСТАРСТВО привреде и предузетништва РС расписаће током ове седмице јавни позив за доделу подстицаја за улагања у 2026, за шта је обезбеђено 23 милиона КМ. Средства су намењена предузећима из прерађивачке индустрије, а процедура пријављивања знатно је једноставнија.
01. 06. 2026. у 22:34
ПОГИНУО ПЕШАК У СТРАВИЧНОЈ НЕСРЕЋИ: Саобраћај потпуно обустављен
У МЕСТУ Козлук код Зворника дошло је до саобраћајне несреће у којој је погинуо пешак.
01. 06. 2026. у 19:44
ОБЕЛЕЖЕНО 83 ГОДИНЕ ОД УСТАШКИХ ЗЛОЧИНА У СРЕБРЕНИЦИ: "Српски народ је кроз историју доживео незапамћена страдања"
КОД спомен-костурнице у Сребреници данас је служен парастос поводом обележавања 83 године од злочина усташа над више од 250 Срба у овом месту и оближњим селима Витловци и Залазје.
01. 06. 2026. у 11:42
Коментари (0)