КОРОНА У СРПСКОЈ ОДНОСИ ЖИВОТЕ: Умрлих 20, позитивних још 416

21. 11. 2020. у 16:52

ОД последњег извештаја о епидемиолошкој ситуацији у Републици Српској, извршено је тестирање 1.115 лабораторијских узорка, а нови вирус корона потврђен је код 416 особа у Републици Српској, саопштио је Институт за јавно здравство РС.

КОРОНА У СРПСКОЈ ОДНОСИ ЖИВОТЕ: Умрлих 20, позитивних још 416

Фото: Д. Поздеровић

У последња 24 часа, Институту за јавно здравство РС пријављено је 20 смртних случајева код којих је потврђено присуство новог вируса корона. 

До сада је у Републици Српској потврђено 27.357 случајева вируса корона, а преминуле су укупно 847 особе код којих је потврђен тест на нови вирус корона. 

У РС, од новог вируса корона, до сада се опоравило укупно 12.762 особа, а тестирано је укупно 126.009 особа.

Укупан број хоспитализованих у РС је 1.129.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

СПЛИТ У ШОКУ: Стигли бројни навијачи, носе заставу Крајина живи вјечно! (ФОТО)